Menu Zamknij

Formularz rejestracyjny

Serdecznie zapraszamy Młode Pedagożki i Młodych Pedagogów do udziału w XXXIV LSMP. Osoby zainteresowane udziałem w organizowanym przez nas wydarzeniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 10 lipca 2021 roku.

Po otrzymaniu wypełnionego formularza rejestracyjnego, wszystkim osobom zgłaszającym się przekażemy (drogą mailową) szczegółowe informacje o opłatach (nr konta do płatności itp.), które należy wnieść do 16.07.2021 roku.

Organizatorzy mogą zapewnić ograniczoną liczbę miejsc dla uczestnictwa w formie stacjonarnej. O zakwalifikowaniu do udziału w tej formie decyduje kolejność zgłoszeń – pozostało 5 miejsc dla uczestnictwa w formie stacjonarnej oraz 6 miejsc dla uczestnictwa w formie online (stan na 28.06.2021).

Formularz zgłoszeniowy jest udostępniona w dwóch wersjach (uczestnictwo stacjonarne oraz uczestnictwo online) od 19 kwietnia 2021 roku. Formularz zostanie zamknięty w chwili wypełnienia limitu miejsc.

W formularzu, oprócz podstawowych danych uczestnika i instytucji (w tym dane do faktury), należy uzupełnić m.in.: formę udziału (z referatem/bierny), deklarację uczestnictwa w wybranej formie (stacjonarne/online); proponowany tytuł wystąpienia oraz abstrakt (do 300 słów).

Formularz Zgłoszeniowy dla udziału stacjonarnego
Formularz zgłoszeniowy dla udziału online